Авторизация

Викрадений росіянами з Маріуполя Богдан Єрмохін повернувся в Україну

Викрадений російськими окупантами з міста Маріуполь Донецької області підліток Богдан Єрмохін повернувся в Україну в неділю, в день свого 18-річчя."Нашій команді вдалося повернути додому Богдана Єрмохіна - українського хлопця, якого росія вивезла з окупованого Маріуполя до московської області... Сьогодні Богдану виповнилося 18 років. Хлопець раніше звернувся до президента України з проханням допомогти йому виїхати в Україну. Ми були в постійній комунікації з Богданом, і він уже в Україні поруч зі своєю сестрою", - написав керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у телеграм-каналі.За його словами, повернення Єрмохіна стало можливим у межах реалізації затвердженого плану дій президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA."Дякуємо нашим партнерам із Держави Катар та міжнародній організації ЮНІСЕФ", - додав Єрмак.Інформацію про повернення Єрмохіна в Україну підтвердив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець."Богдан Єрмохін в Україні!.. Повернення відбулося у взаємодії з Державою Катар, ЮНІСЕФ, Посольством України в Білорусі за результатами перемовин з російською стороною... Також стосовно возз'єднання хлопця з сестрою вів комунікацію з уповноваженою з прав людини в Росії. Це був тернистий шлях", - написав він у фейсбуці.За словами омбудсмена, Єрмохін "пережив багато чого, перебуваючи в Росії, але він хотів бути вдома. Сьогодні його бажання здійснилося. Я впевнений, що своє 18-річчя Богдан не забуде!""Наша команда продовжить працювати далі. Адже завдання повернути додому всіх українців", - резюмував Лубінець.Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Єрмохін у ніч на неділю вилетів із РФ до Білорусі.
Викрадений росіянами з Маріуполя Богдан Єрмохін повернувся в Україну
Як повідомлялося, Лубінець 10 листопада повідомив про досягнуті домовленості про повернення Єрмохіна в Україну.

Богдан Єрмохін, сирота, який перебував під опікою держави і навчався в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі, у віці 17 років був викрадений росіянами і вивезений спочатку в окупований Донецьк, потім на територію РФ. Російська влада перешкоджала його поверненню в Україну, примусила підписати заяву про те, що він хоче залишитися в РФ до повноліття, видала російський паспорт, а також вручила повістку до військкомату на грудень 2023 року, коли йому виповниться 18 років.В Україні в нього є двоюрідна сестра, яка виступає його офіційним піклувальником. 


onclick="jаvascript:window.open(this.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=300,width=600');return false;"
target="_blank" title="Facebook">
[/i]

onclick="jаvascript:window.open(this.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=300,width=600');return false;"
target="_blank" title="Twitter">
[/i]

target="_blank" title="Telegram">
[/i]

target="_blank" title="Whatsapp" data-action="share/whatsapp/share">
[/i]

target="_blank" title="Linkedin">
[/i]

target="_blank" title="Reddit">
[/i]

Сообщает interfax.com.ua

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка