Авторизация

Скандал: конгресвумен-мусульманку виключили з комітету Конгресу за "антисемітизм"

Скандал: конгресвумен-мусульманку виключили з комітету Конгресу за "антисемітизм"

Ільхан Омар (Фото - EPA)

Палата представників США проголосувала за виключення члена Конгресу Ільхан Омар зі складу комітету із закордонних справ за антиізраїльські погляди. Про це повідомляє Politico.


Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини


Омар, яку було обрано до Конгресу від штату Міннесота як кандидатку від Демократичної партії, стала першою жінкою-мусульманкою (разом із Рашидою Тлаїб) за всю історію Палати представників.


Пропозиція щодо її виключення зі складу комітету із закордонних справ Конгресу була обґрунтована тим, що вона, "маючи упередження проти Ізраїлю та єврейського народу, не може бути об'єктивною під час ухвалення рішень у комітеті із закордонних справ".


Омар у соцмережах порівнювала дії США та Ізраїлю з ХАМАСом та Талібаном, але потім пояснила, що її "неправильно зрозуміли". Також вона називала Ізраїль "державою апартеїду" та стверджувала, що його підтримка Республіканською партією США пояснюється "пожертвами американо-ізраїльського комітету".


За виключення Омар проголосували 218 членів Палати представників, проти такого рішення виступили 211 конгресменів.


У виступі перед Конгресом Омар назвала своє виключення "переслідуванням як мусульманки та іммігрантки з Африки".


24 жовтня 2022 року повідомлялося, що Омар була одним із авторів звернення до Байдена з пропозицією змінити стратегію щодо України та піти на прямі переговори з Росією.
2 лютого законодавці США вимагали оприлюднити документи про атаку російських хакерів на американські ядерні лабораторії у 2022 році.
Сергій Бережний

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

0[leech=viber://forward?text=https://news.liga.net/ua/world/news/kongressvumen-musulmanku-isklyuchili-iz-komiteta-kongressa-za-anisemitizm%3Futm_source%3Dsocial%26utm_medium%3Dsocial%26utm_campaign%3Dvbr]
[/leech]


Напишіть нам
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?