Авторизация

Депортований із Маріуполя до РФ Богдан Єрмохін повернувся в УкраїнуДепортований до Росії з Маріуполя українець Богдан Єрмохін повернувся в Україну. Це сталося в день його 18-річчя. Щоб забрати хлопця, у Мінськ за ним вирушила офіційна опікунка і сестра. Потому – повернення Богдана Єрмохіна відбувалося через білорусько-український кордон. Знімальній групі «Ти як?» вдалося записати перші слова Богдана, щойно він перетнув кордон.
Хлопець з дитинства – круглий сирота. Його вивезли до РФ разом із 30-ма іншими дітьми. Там його передали в прийомну російську сім'ю і зробили йому паспорт РФ. Утім, протягом перебування в Росії, українець постійно публічно заявляв про бажання повернутися в Україну, висловлював свою патріотичну позицію і навіть намагався покинути РФ. Під час однієї з таких спроб його затримали і повернули до російської сім'ї. Після тривалих перемовин з представниками країни-агресорки Богдан Єрмохін усе ж потрапив додому.
За інформацією української влади, від початку агресії проти України Росія депортувала 20 тисяч українських дітей, але реальна цифра «набагато більша», стверджує президент Володимир Зеленський.

Автори: Мар'яна Сич, Мар'ян Павлик

Діліться своїми історіями з нами на сторінках нового проєкту Радіо Свобода «Ти як?». Він про біженців і внутрішніх переселенців, а головне – для них.

Проєкт Радіо Свобода «Ти як?» у соцмережах
https://www.facebook.com/tyiak.ua
https://www.instagram.com/tyiak_ua/
https://t.me/tyiak_ua
Підписатись на наші канали
Новини Приазов'я: https://bit.ly/3KLdIkZ
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
https://www.facebook.com/radiosvoboda.org
https://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda
https://telegram.me/svoboda_radio

Мобільний застосунок
App Store http://bit.ly/RadioSvoboda-AppleStore
Google Play http://bit.ly/Radiosvoboda-GooglePlay

#Єрмохін #депортація #повернення #війна #радіосвободаукраїна
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка