Авторизация

НЕ ВСЕ варто відбудовувати? СЕКРЕТ успішного ВІДНОВЛЕННЯ зруйнованих міст У СВІТІДумати про відновлення та відбудову України треба вже зараз і негайно, після перемоги часу на формування генпланів, будівельно-проектної документації і пошук великих грошей просто не буде. Якщо ми хочемо не лише відбудувати, а створити нову сучасну державу —нам треба діяти.
Факти вирішили звернутися до міжнародного досвіду відбудови зруйнованих міст, ми проаналізували ситуацію в ліванському Бейруті, американському Новому Орлеані, повоєнному Токіо, у Варшаві, та Роттердамі. Ці міста можна назвати містами-феніксами.
Зруйновані під час воєн чи природних катаклізмів, вони постали з попелу. Однак не скрізь досвід відбудови був позитивним, скажімо, в Бейруті збудували такий розкішний центр, що жити в ньому виявилося просто нереально навіть заможним ліванцям.
Тому наші герої радять Україні спілкуватися зі своїми жителями, розуміти, що будувати і для чого, іноді навіть вдаватися до непопулярних рішень, як, наприклад — не все відбудовувати, чи відмовитись відновлювати ті міста, які знищені повністю.
Автор відео: журналіст програми Факти ICTV - Ольга Читайло.

✔️ Підписуйтесь на Факти ICTV в Youtube: http://bit.ly/FaktyICTVchannel
🔔 тисніть на «дзвоник», щоб отримувати сповіщення про нові відео на каналі
📢 та дивіться наживо наш прямий ефір — https://www.youtube.com/watch?v=HYG43LMnAng

💲 Підтримайте канал донатами: https://www.youtube.com/channel/UCG26bSkEjJc7SqGsxoHNnbA/join/
Донати на сайті Факти ICTV ➜
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка