Авторизация

«Таких операцій в історії людства не було» — Білецький про спроби деблокади гарнізону Маріуполя«Український гарнізон в Маріуполі виконав наказ» - такими словами командир полку «Азов» Денис Прокопенко пояснив рішення Генштабу про зняття оборони з «Азовсталі» і вихід українських військових буквально в російські автозаки. Президент, Міноборони, Генштаб та ГУР називають це «евакуацією» і обіцяють обміняти бійців на російських військовополонених.

82 дні вся країна із затамуванням подиху спостерігала за героїчною битвою гарнізону із найбільш боєзданими підрозділами російської армії. Проти українських сил в Маріуполі було задіяно все: флот, авіація, піхота, морська піхота, ГРУ, ФСБ, Росгвардія і особиста гвардія Рамзана Кадирова.

Протягом цього часу командири з Маріуполя закликали керівництво держави до військової деблокади або дипломатичного рішення - евакуації захисників у треті країни, так званого extraction. Але дива не сталося.

Переговори з Росією за участю третіх країн закінчилися гібридним варіантом, який викликає дедалі більше тривоги. Ми не беремося його оцінювати, зважаючи на делікатність моменту.
Чи можлива була силова деблокада Маріуполя, говоримо з першим командиром полку «Азов» Андрієм Білецьким. У перші дні війни він розгорнув мережу ТрО “Азов,” частина якої влилася в Сили Спеціальних Операцій ЗСУ.

ССО “Азов» під егідою керівника ГУР Кирила Буданова провели низку операцій для допомоги Маріупольському гарнізону.

Це інтерв’ю – перше із циклу зібраних розповідей про історичні події та героїзм, який був проявлений при осаді Маріуполя.

___________________________________________________________________________________________________

Вступайте в Клуб Української правди: https://club.pravda.com.ua/
Українська правда:
Сайт: https://www.pravda.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/ukrpravda/
Twitter: https://twitter.com/ukrpravda_news
Telegram-канал "УП. Подорожі": https://t.me/ukrpravda_travel
Telegram-канал "УП. Кляті питання": https://t.me/ukr_pravda
Telegram-канал "УП. Off the record": https://t.me/off_the_record
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка