Авторизация

Нашестя медуз в Азовському морі. Як врятувати турсезон? | Новини Приазов’я? Чому в Азовському морі щоліта спостерігається нашестя медуз?
? Чи можуть вчені та місцеві чиновники вирішити цю проблему?
? Як медузи можуть вплинути на туристичний сезон 2022 року?
Вчені та посадовці разом шукають шляхи усунення проблем нашестя медуз в Азовському морі. Про це 12 січня повідомила Кирилівська селищна рада. На засіданні тимчасової контрольної комісії Запорізької обласної ради з вирішення проблемних питань на Азовському узбережжі були прийняті рекомендації, що стосуються проблеми нашестя медуз під час курортного сезону. Згідно з рекомендаціями, необхідно забезпечити опріснення Азовського моря шляхом очищення малих та середніх річок області та ліквідації незаконних забудівель русел річок.

Ці та інші актуальні питання в програмі «Новини Приазов’я» обговорює ведучий Олександр Янковський. Учасники програми: виконувач обов'язків директора департаменту охорони довкілля Запорізької ОДА Сергій Карпій; керівник Асоціації гостинності Кирилівки Сергій Мерцалов; кореспондентка з Бердянська Христина Полоус-Левченко; директор Інституту рибного господарства та екології моря Леонід Ізергін;колишній сільський голова с. Щасливцеве (Генічеський р-н) Віктор Плохушко; власник ресторану, кухар з Бердянська Микита Смаковський.

«Новини Приазов’я» – ток-шоу, яке виходить в ефір на Радіо Крим.Реалії та на Громадському радіо по буднях з 15.00 до 15.45. Трансляцію прямого ефіру дивіться на каналі Радіо Свобода Україна в YouTube.
====================================================================

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
https://www.facebook.com/azovseanews
https://t.me/azovseanews
https://www.instagram.com/azovseanews/

Мобільний застосунок
App Store http://bit.ly/RadioSvoboda-AppleStore
Google Play http://bit.ly/Radiosvoboda-GooglePlay

#Новини Приазов’я #Novyny Pryazovya #РадіоСвобода #RadioSvoboda
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка