Авторизация

Від преміум до економ: як розмиваються класи новобудовКласове ділення всього і всіх дісталось до нерухомості. В останні роки при виборі житла українці все частіше звертають увагу на його якість, яку вимірюють за чотирма простими рангами: економ, комфорт, бізнес та преміум.

Ось тільки таке ділення на класи досить умовне і в Україні з'явився лише у 2010 році. Справа в тому, що в жодному нормативному документі не закріплено яким критеріям повинен відповідати кожен з них. А такий документ, за логікою, мав би бути.

З одного боку неврегульованість класового ділення житла дає можливість забудовникам обіцяти майбутнім мешканцям все що завгодно: 2 паркомісця на квартиру, дитячі майданчики, садочок або паркову зону. А на ділі не виконати жодної обіцянки.

З іншого боку наявність такого розподілу дає приблизне цінове розуміння для потенційного клієнта, яке він може співставити зі своїми можливостями.

В умовах постійного зростання цін на нерухомість, забудовники змушені шукати варіанти як покращити якість свого товару, додаючи привілеї з вищих класів для нижчих.

Як забудовники дотримуються класів та як привілеї 10 річної давнини лише для заможних мешканців, поступово стають нормою для економ житла?
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка