Слідство в основних справах подій на Майдані в Києві у 2013-2014 роках буде завершене в цьому році, заявила генпрокурорка Ірина Венедіктова. Сім років тому 18 лютого в центрі Києва почалися криваві події Революції гідності. Під час силових протистоянь із «беркутівцями» на Майдані тільки за один день в Києві загинули близько 20 людей – героїв Небесної сотні.
В Ігоря Кульчицького на Майдані загинув батько. У відео телеканалу «Настоящее время», створеного Радіо Свобода з участю «Голосу Америки», він розповідає, як на територію Михайлівського собору зносили тіла загиблих на Майдані активістів у дні найжорсткіших протистоянь в центрі Києва. (Відео телеканалу «Настоящее время»).
Автори: Євгенія Токар, Андрій Шурін
Підписатись на наші канали Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube
Ми у соцмережах https://www.facebook.com/radiosvoboda.org/ https://twitter.com/radiosvoboda https://instagram.com/radio.svoboda