Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Підземелля Хрещатика, "Потвора" з Майдану, фонтани Термена. Історія київських фонтанівКаскадні і світлозвукові, чавунні й гранітні, приватні та комунальні – в Києві кілька десятків працюючих фонтанів.

Навряд чи всі вони можуть змагатися в масштабності й граційності з шедеврами в Римі або, скажімо, Парижі. Але кожен по-своєму цікавий і важливий для Києва.

Як такої фонтанної культури в Києві не було сотні років. Особливості клімату та величний Дніпро давали можливість людям обходитися без них.

Перші водограї, які з'являлися на вулицях, були скоріше частиною водогінної системи. І навіть резервуарами, з яких поїли худобу.

Сьогодні на обслуговування тільки об'єктів підприємства "Київводфонд" витрачають до 9 мільйонів гривень в сезон – стільки коштують позитивні емоції туристів і киян.

За багатьма фонтанами Києва, простими на вигляд, ховається ціла інфраструктура. Місцями пошарпана часом і вандалами. Місцями – приведена до ладу. Зазвичай до якоїсь події на кшталт Євро-2012.

Журналісти УП потрапили в підземелля на Хрещатику та Майдані, де знаходиться серце двох об'єктів, щоби показати, що приховано від сторонніх очей.

Автори: відео Ельдар Сарахман. Текст: Євген Руденко

Якщо вам сподобався цей матеріал і ви хочете допомогти нам, вступайте в Клуб Української правди: https://club.pravda.com.ua/

Текстова версія на сайті УП: https://www.pravda.com.ua/articles/2020/08/14/7262851/
___
Українська правда:
Сайт: https://www.pravda.com.ua
Facebook: https://www.facebook.com/ukrpravda/
Twitter: https://twitter.com/ukrpravda_news
Telegram-канал "УП. Кляті питання": https://t.me/ukr_pravda
Telegram-канал "УП. Off the record": https://t.me/off_the_record
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?