Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

Вісті з Полтави - «Політична підробка», або Як жителі 145 виборчого округу сприймають фейк-кандидата Олега Петровця


Вісті з Полтави - «Політична підробка», або Як жителі 145 виборчого округу сприймають фейк-кандидата Олега Петровця


У 145 виборчому окрузі є фейковий кандидат в нардепи, який бреше про свою причетність до партії «Слуга народу». Олег Петровець продовжує зустрічатися з виборцями, видаючи себе за висуванця від цієї політичної сили. Хоча єдиним кандидатом від «Слуги народу» у цьому окрузі є Андрій Боблях. 


Цьогоріч серед кандидатів у народні депутати у 145 окрузі є фейковий. Це киянин і чинний депутат тамтешньої міськради від БПП Олег Петровець. Поліція області відкрила кримінальне провадження, йде досудове розслідування. Та незважаючи на це, він продовжує брехати людям і заявляти про свою причетність до партії «Слуга народу».Він вважає, що мешканці Полтавського та Котелевського району не розбираються в політичних процесах. Тому їм в обличчя заявляє, що висувається від партії «Слуга народу». Коли ж він проводить зустрічі в Полтаві, то висловлюється обережніше. Проте люди всього 145 округу обізнані про його фейковість. Місцеві жителі обурені такою нахабністю кандидата в народні депутати. На зустрічах вони постійно кажуть, що «у вас талант обурювати народ», «ви — політична підробка». Це неодноразово зафіксовано на відео. У людей виникає питання: «Що Петровець може робити у Верховній Раді, коли він на жодне питання не може дати відповідь. І постійно перекрикує?». Вони також прямо кажуть про його брехню: «Ми не хочемо, щоб ви обманювали простих людей».На що Олег Петровець каже одне й те саме: «На питання провокаторів я відповідати не буду, бо це продажні шкури, які їздять за мною постійно». Так він називає будь-яких людей, які запитують про його приналежність до політичної сили. 
Олег Петровець — самовисуванець

Щодо причетності до партії «Слуга народу» він відповідає по-хитрому: «Я подавав документи як член партії «Слуга народу». Крапка. Якщо ви натякаєте, що я був в партії «БПП «Солідарність» — точно ні». Він розуміє, що люди знають тільки одного реального кандидата від цієї політичної сили — Андрія Бобляха. І на всі повторні питання про партію відповідає: «Я щойно це розповідав. Ви просто прослухали», і продовжує говорити заучений текст. Проте не лише партія «Слуга народу», а й суд спростував інформацію про його висування від цієї політичної сили. А на сайті ЦВК, яку він обдурив при подачі документів, немає жодного слова про його причетність до партії президента. 
Андрій Боблях — єдиний кандидат від Слуги Народу в окрузі №145

Прийшовши на дільницю, уважно ознайомтесь із бюлетенем. Оскільки єдиний справжній кандидат від партії «Слуга народу» в 145 виборчому окрузі є Андрій Боблях.


Прес-служба Андрія Бобляха

рейтинг: 
Оставить комментарий
[related-news] [/related-news]
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?