Авторизация

Працевлаштування внутрішньо переміщених медиків в інші заклади охорони здоров’я: пояснення МОЗ

Працевлаштування внутрішньо переміщених медиків в інші заклади охорони здоров’я: пояснення МОЗ
Медики, які через активні бойові дії та/або окупацію населених пунктів, де вони мешкали, а також через пошкодження медичних закладів та втрату робочого місця змушені їхати до більш безпечних областей України, зараз знаходяться у пошуку можливостей працювати й продовжувати надавати медичну допомогу тим, кому вона необхідна.

Саме тому Міністерство охорони здоров'я України врегулювало норми працевлаштування медпрацівників, які через повномасштабну війну втратили можливість працювати за основним місцем роботи, у медзаклади інших регіонів України для надання медичних послуг населенню.
Нагадуємо, що мова йде про питання тимчасового залучення медиків із числа внутрішньо переміщених осіб у заклади охорони здоров’я, яке врегульовано наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.03.2022 р. № 414 «Про облік та табелювання медичних працівників, які надають медичну допомогу поза основним місцем роботи в період воєнного стану на території України».
Станом на сьогодні можливістю працевлаштуватися в іншому медичному закладі вже скористалися 2 382 внутрішньо переміщених медичних працівники. Загалом найбільше працевлаштованих медиків, які вимушено переїхали в інші регіони, зараз на Дніпропетровщині – 324, на Львівщині – 301 та на Полтавщині – 293 особи.
Міністерство охорони здоров’я України продовжує вживати заходів, щоб українські медики мали змогу працювати й надалі та отримувати за це гідну оплату праці, у якому б регіоні України вони зараз не перебували.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка