Авторизация

Як безоплатно зробити бронхоскопію?Пояснення НСЗУ

Як безоплатно зробити бронхоскопію?Пояснення НСЗУ
Бронхоскопія належить до діагностичного дослідження трахеї та бронхів, яке дозволяє здійснити візуальний огляд дихальних шляхів, провести ендоскопічні маніпуляції, зокрема взяти матеріалу для дослідження та зробити певні оперативні втручання. Оскільки таке дослідження дозволяє виявити онкологічні хвороби органів дихання на ранніх стадіях, то воно входить до переліку пріоритетних у Програмі медичних гарантій пакет “Бронхоскопія”.
️НСЗУ наголошує, що бронхоскопія для раннього виявлення новоутворень є безоплатною для пацієнтів і пацієнток від 50 років за направленням сімейного або лікуючого лікаря. З таким направленням потрібно звернутися в медичний заклад, який має договір з НСЗУ на проведення бронхоскопії.
Даний метод дослідження застосовується не лише для раннього виявлення онкозахворювань, а й для діагностики інших хвороб. Якщо лікар виявляє потребу пацієнта в цьому дослідженні, то виписує електронне направлення на бронхоскопію. Пацієнти віком від 50 років можуть отримати послугу безоплатно у закладах, які мають договір на пакет “Бронхоскопія”. Пацієнти до 50 років із направленням на бронхоскопію мають звернутися в медичний заклад, який має договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів у амбулаторних умовах”. Треба лише уточнити в конкретному закладі, чи проводять там таке дослідження.
Якщо бронхоскопію потребують пацієнти, які лікуються в стаціонарі, то вони проходять це дослідження повністю безоплатно без окремих направлень. Тому що ендоскопічні дослідження включені до переліку досліджень, які за наявності показань проводяться пацієнтам при стаціонарному лікуванні.
Також бронхоскопія застосовується під час діагностики та лікування туберкульозу. Тому є безоплатною для пацієнтів у медичних закладах із договором “Діагностика та лікування дорослих і дітей із туберкульозом в амбулаторних та стаціонарних умовах”.
Адреси та контакти найближчих медзакладів надасть оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Деталі про роботу контакт-центру читайте тут: https://bit.ly/3LFPycn.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка