Авторизация

Викриття групи осіб, що розповсюджувала контрафактні ліки: деталі

Викриття групи осіб, що розповсюджувала контрафактні ліки: деталі
Зловмисники налагодили незаконний збут лікарських засобів іноземного виробництва, продаж яких недозволений на території України. Препарати збували через Інтернет, а їх вартість коливалася від 1 000 до 40 000 гривень. Щомісяця такий «бізнес» приносив їм близько мільйона гривень прибутку.

Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України виявив низку сайтів, на яких невідомі пропонували придбати лікарські засоби іноземного виробництва, не допущені до продажу на території України. Розпочато кримінальне провадження за фактом порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів.
Поліціянти встановили, що препарати продавала група осіб. Вони адміністрували чотири сайти, на яких пропонували лікарські препарати іноземного виробництва від COVID-19 та гепатиту С. Ліки збували на території всієї країни, відправляючи замовлення поштою, а гроші отримували на банківські картки.
Крім того, поліціянти спільно з працівниками Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками встановили, що пропоновані зловмисниками лікарські засоби не зареєстровані в Україні. Вони не пройшли необхідну сертифікацію, державний контроль і перевірку якості та можуть бути небезпечними для здоров’я і життя людини.
За вчинення такого кримінального правопорушення передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років. Досудове розслідування триває.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?