Авторизация

МОЗ: запровадження єдиної електронної картки для пацієнта

МОЗ: запровадження єдиної електронної картки для пацієнта
В Міністерстві охорони здоров’я планують впровадити електронні картки для пацієнтів, в яких буде зібрана вся медична інформація про нього.
Власником медичної інформації про себе є пацієнт, незалежно від того, лікується він в комунальному чи в приватному закладі, повідомила під час брифінгу 18 лютого заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.
"В перспективі це звільнить медичні заклади від паперових картотек, а пацієнтів – від колекції медичних виписок дома", – каже вона.
Тепер заклади охорони здоров’я, незалежно від форми власності, вестимуть базові медичні записи в Електронній системі охорони здоров’я.
"ЕСОЗ – велика двокомпонентна система, яка містить медичні дані, що раніше зберігалися у паперовій формі. Система об’єднує 34 млн пацієнтів та 5,5 тис. закладів охорони здоров’я", – говорить Марія Карчевич.
Наразі до програми долучилися комунальні медичні заклади, до ЕСОЗ вже внесли до 700 млн медичних записів.
Приватні клініки також зобов’язані вносити дані про пацієнта в єдину базу.
Таким чином, вся медична інформація про пацієнта буде зберігатися в електронній медичній картці, доступ до якої буде мати, як пацієнт, так і лікарі різних закладів.
"Усі медзаклади працюватимуть у рівних умовах, без монополії на інформацію про пацієнта. Держава бере на себе відповідальність за збереження медичної інформації в одному місці", – говорить заступниця міністра.
Долучитися до нової системи медичні заклади мають протягом 5 місяців.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка