Авторизация

Етапи отримання винагороди за вакцинацію: коментарі Шмигаля

Етапи отримання винагороди за вакцинацію: коментарі Шмигаля
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розказав коли і яким чином українці зможуть отримати виплату 1 тис. грн вакцинованим від COVID-19 за ініційованою президентом програмою.

Про це він сказав під час засідання уряду сьогодні.
Прем’єр нагадав, що ініціатива президента про виплату тисячі гривень дозволить підтримати громадян та бізнес, який найбільше відчуває на своїх доходах наслідки пандемії.
Він зазначив, що сьогодні уряд затвердить рішення про порядок надання відповідних виплат.
"На першому етапі програма реалізовуватиметься з 19 грудня цього року через застосунок "Дія" і вже з наступного тижня буде запущена бета-тест послуга Міністерством цифрової трансформації. Для отримання віртуальної послуги українці зможуть отримати віртуальні картки, які будуть розроблені спеціально для виплат. Це карта-підтримка, оформлення цієї картки безплатне і жодної плати за обслуговування", - сказав Шмигаль.
За його словами, витратити тисячу гривень можна в категорії бізнесу, що найбільше постраждав від карантину – це креативна, транспортна і спортивна галузі.
"Для того, щоб встигнути отримати виплату в першому етапі, треба подати заявку до "Дії" до 29 грудня цього року. Тобто з 19 по 29 грудня можна подати заявку і встигнути отримати тисячу гривень ще в цьому році", - зазначив він.
Нагадаємо, що 2 грудня Верховна Рада виділила з державного бюджету на 2021 рік 8 млрд грн, які буде направлено на виплати по 1 тис. грн кожному вакцинованому від COVID-19 українцю.
Сама програма стартує 19 грудня та діятиме до кінця 2022 року.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?