Авторизация

Упродовж якого часу можна скористатися "тисячею від Зеленського"?

Упродовж якого часу можна скористатися "тисячею від Зеленського"?
Українці з повним курсом вакцинації від коронавірусу зможуть отримати обіцяну владою 1 тисячу гривень з 19 грудня. Нагадаємо, що програма стартує з середини грудня і триватиме протягом 2022 року.

Про це повідомила заступниця міністра економіки Ірина Новікова.
Як й повідомлялося раніше, кошти можна буде використати на обмежені витрати: абонемент у спортзал, кінотеатр (театр, музей тощо), авіаквитки й квитки на поїзд.
Скористатися нарахованою сумою можна протягом чотирьох місяців після того, як гроші надійдуть на рахунок. Якщо громадянин не використає впродовж цього терміну "тисячу", її повернуть державі.
Нагадаємо, що 15 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що в рамках нової програми підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки українці, які отримали дві дози антиковідної вакцини, зможуть отримати через застосунок "Дія" по тисячі гривень.
Ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів в спортзали, відвідування кінотеатрів, театрів, купити квитки для подорожей всередині країни тощо.
На програму буде виділено близько 3 млрд грн і стільки ж – на початку 2022 року.
Також Зеленський запевнив, що для вакцинованих громадян, які не зареєстровані в додатку "Дія", держава забезпечить альтернативну можливість отримати обіцяну тисячу.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка