Авторизация

МОЗ: покарання для українських лікарів, які виступають проти COVID-вакцинації

МОЗ: покарання для українських лікарів, які виступають проти COVID-вакцинації
МОЗ має намір застосувати санкції до тих лікарів, які мають низькі показники вакцинації від COVID-19. Їм загрожує звільнення.
Як розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін в одному з інтерв'ю, МОЗ має намір застосувати санкції до тих лікарів, які мають низькі показники вакцинації від COVID-19. Там переконані, що причиною такої ситуації може бути відвертий виступ медиків проти щеплень від коронавірусу.
За словами Кузіна, на сьогодні багато сімейних лікарів мають нульові показники вакцинації на ділянках.
"Це означає, що медики не телефонують своїм декларантам, не інформують про вакцини, не запрошують людей робити щеплення", – пояснив він.
Санлікар підкреслив, що тим самим лікарі не виконують вимоги наказу МОЗ №504 про порядок надання первинної медичної допомоги.
Тому, як розповів Кузін, для початку планується просвітницька робота з лікарями, під час якої з ними ще раз поговорять про користь вакцинації. А до особливо злісних противників вакцинації застосують санкції.
"Основна санкція, яка може бути, – це припинення контракту НСЗУ з таким медичним працівником через порушення ним порядку надання первинної медичної допомоги",– наголосив Кузін.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?