Авторизация

Медичне стажування для підвищення кваліфікації лікарів: деталі

Медичне стажування для підвищення кваліфікації лікарів: деталі
Міністерство охорони здоров’я визначило правила професійного медичного стажування лікаря за межами місця працевлаштування для підвищення кваліфікації й зарахування балів безперервного професійного розвитку (БПР).

Відмічається, що подібні стажування мають великий попит серед української спільноти лікарів, оскільки дозволяють набути нових знань і важливих професійних навичок.
Наказом МОЗ від 18.08.2021 № 1751 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 липня 1993 року № 166» (далі – Наказ) затверджені Положення про професійне медичне стажування за межами закладу, де працює працівник, а також Положення про деякі заходи БПР медичних та фармацевтичних працівників.
Зокрема встановлюються чіткі правила для програми й бази стажування, його тривалості та оцінювання за його результатами.

Окрім цього, наказом передбачається:
осучаснені умови проведення циклів тематичного удосконалення та іспиту за результатами їх завершення;
оновлені правила проходження циклів спеціалізації та атестації для отримання або підтвердження звання «лікар-спеціаліст»;
порядок навчання на симуляційних тренінгах або тренінгах з опанування практичними навичками.
Паралельно з цим були скасовані застарілі Положення про факультет удосконалення лікарів (провізорів) при вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладах; про підвищення кваліфікації лікарів (провізорів) на курсах інформації й стажування; про державний інститут удосконалення лікарів (провізорів).
Така оновлена правова база дасть можливість переорієнтувати заклади вищої (післядипломної) освіти на проведення сучасних заходів БПР і забезпечення лікарів якісною освітою на післядипломному рівні.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка