Авторизация

НСЗУ: перші оплати аптекам за інсулін

НСЗУ: перші оплати аптекам за інсулін
200 аптек отримали понад 48,7 млн грн від НСЗУ за відпущені за електронним рецептом препарати інсуліну у жовтні.
Це перші виплати, які Національна служба здоров’я здійснила аптекам за умовами договору про відшкодування вартості інсулінів. Програма забезпечення інсулінами перейшла до адміністрування НСЗУ з 1 жовтня. Упродовж жовтня аптеки погасили понад 124 тисячі електронних рецептів на інсулін. Станом на 8 листопада серед оплат у першій хвилі, найбільшу суму відшкодування отримав аптечний заклад ТОВ “Лідер-Захід” - майже 3,3 млн грн. Ця мережа має 61 аптеку, яка відпускає інсуліни у Львівській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях. 20% місць відпуску ліків мережі працюють у селах та селищах.
“Механізм відшкодування вартості препаратів інсуліну змінився. Вартість препаратів інсуліну аптекам тепер напряму відшкодовує Національна служба здоров’я України. Завдяки оплаті через єдиного закупника медичних послуг, всі аптеки, які співпрацюють за договором з НСЗУ, своєчасно та прозоро отримують оплати за відпущений інсулін. А пацієнти мають впевненість у доступі до важливих ліків упродовж всього місяця. Так, у жовтні майже 80 тисяч пацієнтів отримали інсуліни за електронним рецептом”, - зазначив т.в.о. Голови НСЗУ Дмитро Самофалов.
Загалом договір з НСЗУ на відшкодування інсулінів уклали 818 аптек. Ці аптеки мають мережу з 6 617 місць відпуску по країні. Найбільша кількість аптек та аптечних пунктів приєдналися до урядової програми реімбурсації інсулінів, у Дніпропетровській області - 637, Харківській - 593, Києві - 489, Львівській області - 461. Завдяки оновленню механізму відшкодування інсулінів, кількість аптек, де пацієнт може отримати препарати, зросла в 4,6 раза.
Знайти аптеки з інсуліном допоможе мапа з аптеками на дашборді НСЗУ — “Електронна карта аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів” або оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Впізнати таку аптеку можна також за наліпкою “+Інсуліни”.
До Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою медичних гарантій включено 76 препаратів інсуліну. З них 47 - повністю безоплатні.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка