Авторизация

"Ковідна амністія" за підроблені сертифікати: пояснення МОЗ

"Ковідна амністія" за підроблені сертифікати: пояснення МОЗ
Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що в уряді роздумують про запровадження так званої "ковідної амністії". Тобто, людям, які підробили сертифікат про вакцинацію, можуть надати можливість зробити щеплення.
Про плани Міністерства охорони здоров'я щодо "потурань" для тих, хто підробив сертифікат про вакцинацію, Віктор Ляшко розповів на своїй зустрічі з журналістами.
Очільник МОЗ пояснює, що якщо людина купила фальшивий сертифікат, і при цьому її внесли в систему охорони здоров'я як вакциновану, то зараз вона втрачає можливість отримати справжнє щеплення.
“Нам потрібно це прибрати. Тож ми працюємо над цією моделлю, як це зробити”, – розповів Віктор Ляшко.
Крім того, поліція пропонує власникам підроблених сертифікатів і можливість уникнути покарання. Для цього їм потрібно самим розкаятися та повідомити правоохоронцям про підробку.
"Якщо так сталося, що вже хтось має на руках підробку, але розкаюється у своїх діях і готовий допомогти правоохоронцям у розкритті злочину, такі особи можуть бути звільнені від покарання судом за клопотанням слідства", – розповіли в поліції.
Водночас правоохоронці закликають громадян не вдаватися до таких злочинів, аби "не псувати собі життя". Також просять повідомляти про факти підробки документів про вакцинацію.
Відмітимо, що використання підроблених документів про вакцинацію не лише становить загрозу для тих, хто вас оточує, а й тягне за собою кримінальну відповідальність.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка