Авторизация

У найбільшого теплопостачальника столиці йдуть обшуки через висновки Держаудитслужби

6 вересня, у приміщеннях комунального підприємства "Київтеплоенерго" відбуваються обшуки.


Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.


Підставою для обшуків стали висновки ревізії Державної аудиторської служби. Серед іншого держаудитори звинувачують "Київтеплоенерго" в тому, що, отримавши в середині 2018 року в управління теплові мережі після "Київенерго", підприємство не здійснило заміни всіх мереж.


Також у звіті аудитори пропонують "Київтеплоенерго" перетворити спортивний зал на одній із ТЕЦ (збудований ще разом зі станцією для працівників) на аналог закладу із мережі фітнес-клубів із вільним доступом для всіх охочих. Представники Держаудитслужби мотивують це можливістю отримання прибутку.


Водночас у КМДА зазначили, що на початку 2023 року вже подали до суду на Держаудитслужбу через порушення під час здійснення аудиту, необґрунтованість висновків і формальний підхід.


"Відповідне провадження розпочато в Київському окружному адміністративному суді. Комунальне підприємство вважає висновки аудиторів необґрунтованими, бо в їх основі - не аналіз документації чи фактичної роботи, а суб'єктивні документально не підтверджені оцінки, взяті переважно з медіаджерел", - зазначено у повідомленні.


"Крім того, Держаудитслужба свідомо позбавила КП "Київтеплоенерго" можливості надати фахові пояснення та коментарі, чим грубо порушила порядок проведення державного фінансового контролю", - додали в КМДА.


Наголошується, що фахівці Держаудитслужби під час підготовки звіту порушили регламент перевірки. Крім того, аудитори склали акт ревізії підприємства, хоча ревізія є окремим видом перевірки, потребує окремої процедури й проведена не була.


"Висновок аудиту є вкрай необґрунтованим, містить низку суб'єктивних та упереджених оцінок", - підкреслюють у КМДА.


Нагадуємо:


Серія обшуків в "Київтеплоенерго" розпочалася у 2021 році.


Зокрема, у травні обшуки проходили в межах кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами при виконанні будівельно-монтажних робіт.


У жовтні - у межах кримінального провадження за підозрою в присвоєнні майна, службовому підробленні та службовій недбалості.


В цілому правоохоронними органами на підприємстві вже проведено понад 16 перевірок та обшуків.


"Київтеплоенерго" забезпечує теплом більшу частину мешканців столиці.

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка