Авторизация

Данія відкрила спеціальний інвестиційний фонд на 1 мільярд крон для України

Данія запустила спеціальну програму для України на загальну суму в 1 млрд данських крон (133 млн дол), перші кредити отримають компанії Нібулон та Агрофьюжн.


Про це повідомляє пресслужба міністерства економіки України.


Оголошення відкриття фонду відбулось під час Українського інвестиційного форуму у Копенгагені, який відкрила перший віце-прем'єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко. Участь у заході також взяли участь міністр підприємництва Данії Мортен Бедскоу, міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен.


Зазначається, що фонд не лише надаватиме фінансові гарантії, але і безпосередньо здійснюватиме кредитування.


Так, в рамках форуму було оголошено про затвердження фінансування для двох пілотних проєктів у сфері сільського господарства та агропереробки.


Йдеться про постраждалі компанії південного регіону - Нібулон, якому дадуть кредит на 25 млн євро, та Агрофьюжн - 15 млн євро. Також кредити нададуть агрокомпаніям, розташованим біля лінії фронту в Миколаєві, які відновлюватимуть зруйновані виробничі потужності, закуповуючи обладнання у данських експортерів.


"Данія є одним із лідерів щодо фінансової допомоги Україні. З початку повномасштабного вторгнення загальна військова підтримка склала 1,4 млрд доларів, а загальна гуманітарна допомога, в тому числі макрофінансова - 212 млн доларів", - відзначила Юлія Свириденко.


Нагадаємо:


Уряд Данії та широка більшість партій у данському парламенті домовилися про створення фонду у розмірі 7 млрд данських крон (1 млрд доларів США) для цивільної, військової та економічної допомоги Україні.рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка