Авторизация

Новини 25 січня: Україна отримає ще 10 тисяч терміналів Starlink, ще одне обленерго оштрафували

Про Starlink. Німеччина передасть 10 000 терміналів Starlink Україні вже наступного місяця.


Про штраф обленерго. Нацкомісія з регулювання енергоринку та компослуг (НКРЕКП) за результатами позапланової виїзної перевірки оштрафувала "Тернопільобленерго" за порушення графіків відключень електропостачання споживачам.


Про підакцизні товари. В рамках податкової реформи, яку зараз розробляють в Офісі президента, обговорюється повне переведення розрахунків за підакцизні товари в безготівковий формат.


Про ЗАЕС. Росіяни намагаються завербувати для роботи на ЗАЕС півтори сотні білоруських ремонтників - є ймовірність, що окупанти привезуть на ЗАЕС близько 150 фахівців з ремонту, котрі працювали на Білоруській АЕС.


Про збитки довкіллю через війну. За 11 місяців війни російська агресія завдала збитків довкіллю України на суму понад 1 трильйон 743 мільрди гривень.


Ексклюзиви ЕП


Ринок праці 2023: де зараз найбільші зарплати та яких спеціалістів шукають


Аналіз сектору рясніє цифрами. Серед промовистих - 110 тис грн та 7,7 тис грн. Це пропоновані найвища та найнижча зарплати. Хто їх отримає?


Перші у світі. Як український стартап Rekava створює свічки та стаканчики з кавової гущі


Засновники cleantech-проєкту розповіли про створення Reкava, технологію переробки кавової гущі та необхідність свідомого виробництва в Україні.

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?