Авторизация

До Олімпіади 2024 в Париж відправили з Китаю двоповерхові електробуси

До Олімпіади 2024 в Париж відправили з Китаю двоповерхові електробуси

26 березня в китайському місті Хефей відбулася офіційна церемонія відправлення 20 двоповерхових електробусів Ankai до Парижа. Нові машини будуть використовуватися як екскурсійні, в тому числі для перевезення туристів, які приїдуть на літні Олімпійські ігри 2024 року.
Це вже третя поставка автобусів Ankai на французький ринок. Зазначимо, що два десятки екскурсійних даблдекерів даної марки було поставлено свого часу до Олімпіади 2012 року в Лондон.


Електробус Ankai HFF6120GSEV-3A має кузов завдовжки 12 м. На другому поверсі встановлено 50 місць для сидіння, а на першому - 18+4+1. Салон з низькою підлогою на першому поверсі пристосований для перевезення маломобільних пасажирів у візках. Машина оснащується ведучим електричним мостом ZF, передній міст - також ZF, підвіска застосовується пневматична.
У 2023 році продажі Ankai Buses зросли на 169% порівняно з 2022-м, а в сегменті автобусів середнього та великого класу - ще більше, на 203,39%. Компанія експортує свою продукцію до більш ніж 100 країн, включаючи США, Великобританію, Францію, Австралію, Саудівську Аравію та Мексику.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?