Авторизация

Xiaomi готує конкурента Porsche Taycan

Xiaomi MS11 – перший автомобіль китайської компанії – вперше показали на рендерах. Рендери зроблені на основі зображень прототипу і деталей кузова, що втекли в мережу.
Xiaomi на повну силу тестує свій перший автомобіль MS11 на дорогах загального користування в Китаї, але прототипи, як правило, добре укутують - щоб не розсекретити дизайн раніше. Тим не менш, витікання трапляються – буквально днями до мережі потрапили фото переднього та заднього бамперів MS11.
"Злив" навіть довелося коментувати офіційно - було підтверджено, що компоненти справді відносяться до автомобіля Xiaomi, але це, мовляв, не фінальний варіант. Тим не менш, зібравши дані всіх витоків воєдино, у Китаї вперше відтворили вигляд першого автомобіля Xiaomi.
Зазначається, що він не є фінальним, але дуже близьким до того, що зараз тестується компанією. На зображеннях представлений купеподібний седан, що своїм виглядом нагадує Porsche Panamera, а фарами - електричний Porsche Taycan. Приплив на даху в області лобового скла – очевидна ознака лідера, особливість світлотехніки позаду – з'єднані між собою ліхтарі.
Офіційна прем'єра Xiaomi MS11 очікується цього року. Технічні характеристики поки що не розкриваються. Відомо тільки, що авто буде запропоновано з твердотілими передовими тяговими акумуляторами BYD і CATL. Можна не сумніватися, що авто буде потужним (інакше навіщо йому екстер'єр як у спорткара?), але водночас доступним: очікувана ціна – близько 30-35 тис. доларів.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?