Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

ЦГЗ України створив мапу для зручного пошуку лабораторій, в яких проводиться діагностика вірусних гепатитів

ЦГЗ України створив мапу для зручного пошуку лабораторій, в яких проводиться діагностика вірусних гепатитів
Новий інструмент показує державні лабораторії по всій Україні, які надають послуги з діагностики вірусних гепатитів. Мапа допоможе знайти найближчу лабораторію, в якій проводиться призначене обстеження.
Мапа доступна за посиланням (шукайте внизу сторінки).
У налаштуваннях мапи можна обрати тип вірусу гепатиту (В,С), який вам потрібно перевірити, маркер та метод тестування. Відповідні лабораторії будуть відображені на мапі, і можна буде обрати для себе найбільш зручну за розташуванням. Для того, щоб пройти тестування, потрібно мати направлення від лікаря.
За оціночними даними в Україні 5% (2 107 660) всього населення інфіковано гепатитом С, з яких у 3,6% (1 517 515) хронічний гепатит С. Під медичним наглядом станом на початок 2019 року перебуває тільки 82 654 осіб - 5,4% від усіх інфікованих. Це свідчить про високий рівень недовиявлення гепатиту. Щодо гепатиту В, згідно з оцінками експертів, в Україні інфіковано 1,5% (632 298) осіб, з яких лише 3,7% (23 687) станом на початок 2019 року перебувають під медичним наглядом.
Гепатит - захворювання печінки запального характеру, як правило вірусного походження. При відсутності належного лікування, в інфікованої людини з високою вірогідністю може виникнути цироз або рак печінки.
На сайті ЦГЗ можна знайти більше інформації про вірусні гепатити, шляхи їх поширення, діагностику та лікування.
Джерело: phc.org.ua
рейтинг: 
Оставить комментарий
[related-news] [/related-news]
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?