Авторизация

Ford опублікував відеотизер нового електричного кросовера

Ford опублікував відеотизер нового електричного кросовера

Компанія Ford опублікувала відеотизер майбутнього електричного кросовера для європейського ринку. Прем'єру безіменного електромобіля, який називають «Фордом іншого типу», заплановано на 23 березня. Зберігаючи інтригу, у відео його показали з висоти пташиного польоту.
Відомо, що електричний Ford базується на одній платформі з Volkswagen ID.4, але при цьому екстер'єр та інтер'єр будуть оригінальними. Судячи із опублікованих раніше шпигунських фото, у електромобіля квадратний кузов із пластиковим обважуванням та аеродинамічні колісні диски. Останні, ймовірно, повинні збільшити запас ходу, компенсуючи квадратний дизайн.

Інформацію про силову установку кросовера Ford озвучить під час офіційної прем'єри. Наразі відомо, що запас ходу моделі складе 500 км. Імовірно, частину компонентів Ford запозичує у Volkswagen. Не виключено, що в цьому списку виявиться 300-сильна двомоторна силова установка повнопривідного ID.4 GTX.
У європейській модельній лінійці марки безіменний середньорозмірний електрокросовер займе щабель нижче Mach-E. Також відомо, що Ford розробляє новий спортивний кросовер на платформі Volkswagen.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?