Авторизация

На кордоні Польщі та України вишикувалися черги з тисяч євроблях

На кордоні Польщі та України вишикувалися черги з тисяч євроблях

На польсько-українському кордоні вишикувалися черги з євроблях. Українці поспішають ввезти автомобілі у країну на пільгових умовах.
На пункті пропуску в Будомирі на оформлення чекають близько двох тисяч автомобілів, на інших пунктах перетину кордону – по кілька сотень. Про це розповіла представниця польської Палати податкової адміністрації у Ряшеві Едіта Хабовська, повідомляє Польське радіо.
Водночас попри довгі черги, громадяни України охоче їдуть у Польщу, щоб купити автомобіль. Деякі готові стояти в чергах багато годин.

«Ми стоїмо вже з дванадцятої години ночі, стоїмо тут дванадцять годин і чекаємо, що буде далі .... Це хороша можливість, дуже вигідна. Це видно з того, наскільки велика черга. Майже безкоштовно можна вивезти автомобіль. У Польщі дешеві автомобілі, а в Україні таких нема», – розповів один із українців на пропускному пункті.

Нагадаємо, нульове розмитнення авто було введено в Україні на час дії воєнного стану, який поки що діє до 25 травня.

Президент України Володимир Зеленський вже запропонував продовжити воєнний стан до кінця серпня. Проте українські законодавці готують повернення мита на ввезення євроблях. Виняток залишать лише для джипів до 2017 року випуску, які потрібні для потреб військових.
Раніше Міністерство внутрішніх справ ухвалило рішення обмежити кількість пунктів пропуску, через які в Україну можна ввезти куплені в ЄС автомобілі. До цього українці могли ввозити свої авто на всіх пунктах пропуску – це заважало надходженню в країну гуманітарної допомоги, пального та інших важливих товарів.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?