Авторизация

Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

Toyota Land Cruiser 300 почнуть збирати у Китаї

На даний момент Toyota Land Cruiser 300 збирають лише на автозаводі марки в японському місті Аїчі. Однак видання Autohome опублікувало фотографії рамного позашляховика, зроблені у Китаї. На знімках зняли припаркований автомобіль, покритий маскувальною плівкою. Це може свідчити про те, що до початку 2023 року марка може запустити паралельне виробництво «трисотого» у Піднебесній.


Поки що Land Cruiser 300 офіційно не імпортують до Китаю. Місцеві жителі можуть придбати позашляховик лише через сірих дилерів, які привозять машини з країн Близького Сходу. Сфотографована модель, на якій, швидше за все, проходять випробовування конструктивні особливості для місцевих автошляхів, належить спільному підприємству FAW-Toyota. Очікується, що подібні тести необхідні інженерам для того, щоби запустити виробництво моделі на підприємстві FAW в провінції Ченду, де до 2020 року збирали Land Cruiser Prado.

До 2016 року на китайському автозаводі випускали Land Cruiser 200. Через низький попит на модель, компанії відмовилися від локального виробництва, зробивши вибір на користь прямих поставок позашляховиків з Японії.

Причиною запуску китайського виробництва може стати дефіцит мікроелектронних компонентів, який другий рік відчуває японське підприємство. Через брак комплектуючих черга за Land Cruiser 300 на місцевому ринку розтяглася на чотири роки. Паралельна збірка позашляховика дозволить компанії налагодити експорт із Китаю та частково розвантажити головний майданчик.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка