Згідно з листом, 4 лютого Центр журналістських розслідувань отримав лист від YouTube з вимогою видалити відео. YouTube мотивував свою вимогу тим, що отримав скаргу від Роскомнагляду про те, що в ролику нібито містяться "заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності...", що є порушенням російського законодавства.
Мінінформполітики України спростовує, що подібне міститься в зазначеному відео і просить адміністрацію YouTube і Google не вживати ніяких заходів.
У міністерстві відзначили, що ролик, який вимагає видалити YouTube, присвячений порушенням прав людини в Криму з боку окупаційної російської влади. Саме цим, на думку української сторони, пояснюється бажання РФ видалити відео.
Крім того в міністерстві звернули увагу, що робота українських ЗМІ не може підпадати під юрисдикцію РФ.
Джеппар вважає інцидент "втручанням, політизацією і спробою використовувати корпорацію Google і її дочірню компанію YouTube в своїх політичних цілях". Про це вона написала в Facebook.
Раніше Роскомнагляд заявив, що на сайті Російської служби ВВС виявлено матеріали, "які транслюють ідеологічні установки міжнародних терористичних організацій".