Авторизация

Вісті з Полтави - «Чорні реєстратори», або хто голосніше за всіх кричить — «Лови злодія!»


Вісті з Полтави - «Чорні реєстратори», або хто голосніше за всіх кричить — «Лови злодія!»

Приміщення ТОВ «База № 7» на вул. Котляревського, 1/27 у Полтаві

 Днями в інформаційному просторі Полтави пролунала інформація про конфліктну ситуацію навколо приміщення за адресою вул. Котляревського 1/27.


Один підприємець звинуватив підприємство ТОВ «База № 7» у тому що воно володіє приміщенням, яке, на його думку, належить йому.



Тепер факти:



29 квітня 2011 року було укладено кредитний договір між ПАТ «Дельта Банк» та ТОВ «Армапром». В заставу цього кредиту було передано майно — нежитлове приміщення 795,6 квадратні метра, що знаходиться у Полтаві по вул. Котляревського 1/ 27 на третьому поверсі. Власник ТОВ «Елаксен». Сума кредиту 8 900 000 гривень.









Через рік після укладення кредитної угоди, ТОВ «Армапром» перестає сплачувати відсотки по кредиту, згодом і пеню, і тіло самого кредиту. Банк звертається в суд з позовом про стягнення заборгованості. Кредитна історія затягується, борг не повертається.



Тим часом 18 червня 2016 року ТОВ «Елаксен» продає якимсь чином (про це детальніше пізніше) заставне майно підприємцю Дмитру Рачковському за 292 000 гривень 795,6 квадратних метри. Тобто, за ціною майже 361 гривня за квадратний метр. Фактично по вартості оренди квадратного метра в офісах міста. Коли в той же час вартість придбання одного квадратного метра в тому ж приміщенні на першому або другому поверсі на аукціоні у Фонді гарантування вкладів фізосіб складала більше 7000 гривень.






В ході кримінального провадження № 12017170000000099 від 16.02.2017 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1, 3, 4 ст. 358, ч. 3, 4 ст. 190 КК України проти «чорних реєстраторів», відкритого за зверненнями сотні одиноких пенсіонерів, яких незаконно позбавили житла та викинули на вулицю шахраї, відкритого ще 2015 року, виявляється що операція купівлі-продажу від 18 червня 2016 року була незаконною. А саме, було вкрадено ключ доступу до реєстру речових прав у приватного нотаріуса міста Чернігова, знято заборону на продаж майна відповідно до іпотечного договору та проведено зміни у реєстрі.



29 липня 2016 року накладається арешт на відповідне майно та проводяться обшуки у фігурантів справи.



12 серпня 2016 року Дмитро Рачковський звертається до суду визнати право власності на приміщення за ним! У суді інтереси Рачковського представляє адвокат Галина Марченко, яка, увага і раніше, і в даний час представляє інтереси ТОВ «Армапром» та ТОВ «Елаксен». І паралельно намагається скасувати рішення суду про стягнення заборгованості по кредиту «Дельта Банку» з цих двох підприємств. Рішенням Верховного суду 27 червня 2018 року їй та підприємствам було відмовлено. Тобто ТОВ «Елаксен» не мав права продавати заставне майно Дмитру Рачковському.



До продажу, на момент продажу, і після продажу майна співвласники сусідніх приміщень за адресою вул. Котляревського 1/27 неодноразово попереджали Дмитра Рачковського про те, що майно перебуває в заставі у «Дельта Банку». Відповідь була одна — «порєшаєм». Окрім цього, як стверджують співвласники майна, Рачковський неодноразово відмовлявся приймати участь у ремонтних роботах фасаду, даху, у роботах по укріпленню фундаменту, по енергозбереженню будівлі по вулиці Котляревського 1/27. Натомість він, всупереч усім будівельним нормам, облаштовує на третьому поверсі театр, у якому замуровані вікна, і є лише один вхід, він же і вихід. А в нормі ДБН В.2.2-16:2019 чітко зазначено. у театрах слід передбачати евакуаційні сходові клітки, не менше двох сходів у комплексі для глядачів та двох сходів, що обслуговують сцену. Загалом чотири. Запрошувати на вистави у це пожежонебезпечне приміщення Рачковський планує дітей. Крім цього, Рачковський самовільно будує вхідну групу до цього «театру». Постфактум намагається його узаконити в міському управлінні архітектури. Представники управління архітектури, зважаючи на очевидні порушення (вихід за червоні лінії споруди, аварійність піддашка) відмовляють Рачковському. Він же звинувачує їх в упередженості. Намагається «порєшати» так, як він загладжує проблеми каліцтва дітей в Аквапарку «РІО», власником якого він є. Про випадки травм в цьому аквапарку неодноразово писали полтавські ЗМІ.



Насправді час та правосуддя розставить всі крапки по цій справі. В той же час дуже не хотілось, щоб «рєшалово» закінчилося трагедією для ні в чому не винних громадян, втягнутих в небезпечний «театр»...



Та повертаємося до славнозвісного приміщення...



В «Дельта Банк» через неплатоспроможність вводиться тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізосіб. Фонд 24 січня 2019 року виставляє на аукціон право вимоги за кредитним договором з ТОВ «Армапром», забезпечених іпотекою ТОВ «Елаксен» нежитловим приміщенням 795,6 квадратних метрів за адресою Котляревського 1/27. Аукціон виграє ТОВ «Ейпіес Україна», що в свою чергу продає право вимоги за кредитним договором підприємству ТОВ «База № 7».









29 жовтня 2019 року підприємство ТОВ «База № 7» стає власником приміщення.



Дмитро Рачковський розпочинає брудну компанію звинувачень на адресу підприємства та судову тяжбу і навіть звертається зі скаргою в Антирейдерську комісію при Міністерстві юстиції України. Тут на думку спадає влучне українське прислів’я «Хто голосніше за всіх кричить — тримай злодія!».


Адміністрація ТОВ «База № 7»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка