Авторизация

Вісті з Полтави - Опозиційні депутати запропонували зменшити зарплати меру, його защитникам та обмежити використання службових автомобілів


Вісті з Полтави - Опозиційні депутати запропонували зменшити зарплати меру, його защитникам та обмежити використання службових автомобілів

Депутат Вадим Ямщиков | Фото: rada-poltava.gov.ua

Зокрема, депутат Вадим Ямщиков вважає, що міська рада витрачає багато коштів на зарплати та премії керівникам міської ради. Вони також хочуть лімітувати користування службовими автомобілями. Проекти рішень винесуть на розгляд міської ради


На засіданні бюджетної депутатської комісії під головуванням Ігоря Еренбурга після тривалих суперечок та перерви депутати доповнили порядок денний трьома проектами рішень, які ініціював депутат та член комісії Вадим Ямщиков.



Розглянемо їх окремо.



1. «Про бюджетний регламент полтавської міськради».



У пояснювальній записці до проекту рішення так аргументовано необхідність його прийняття:



«Бюджетний регламент Полтавської міської ради упорядковує правила поведінки всіх учасникiв бюджетного процесу при виконанні кожної процедури на кожній стадії бюджетного процесу, визначає алгоритми виконання тих чи інших операцій, завдань чи функцій всіма учасниками бюджетного процесу.



Зокрема, Бюджетним регламентом визначаються правила: складання прогнозу місцевого бюджету, проекту місцевого бюджету та підготовки проекту рішення про місцевий бюджет; розгляду та схвалення виконавчим комітетом місцевої ради прогнозу місцевого бюджету та проекту рішення про місцевий бюджет;



подання та розгляду прогнозу місцевого бюджету та проекту рішення про місцевий бюджет на розгляд місцевої ради... забезпечення доступності інформації про місцевий бюджет, зокрема публікації рішень про затвердження бюджету та внесення змін, квартальних звiтiв про їx виконання та публічного представлення інформації про виконання місцевого бюджету.»



2. «Про затвердження положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Полтавської міської ради».



Положення, зокрема, передбачає, що міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, секретарю Полтавської міської ради, які прийняті на роботу та звільнені з роботи в місяць, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються, за винятком, якщо вони вийшли на пенсію, чи звільнилися за станом здоров’я.



Цим же керівникам премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення згідно з розпорядженням міського голови, яке погоджується з постійною депутатською комісією з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів Полтавської міської ради.



Матеріальна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань надається один раз в рік при виході у щорічну відпустку в розмірі посадового окладу і погоджується з постійною депутатською комісію.



На створення річного фонду преміювання спрямовуються кошти у розмірі не більше як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.



Преміювання здійснюється на підставі всебічного аналізу виконання керівниками основних обов’язків відповідно до розпорядження міського голови, яке погоджується з депутатською комісією.



Встановлено конкретні показники роботи чиновників, які є підставою для преміювання. Недотримання вимог є підставою для зменшення розміру премії або її позбавлення. Рішення про повне або часткове позбавлення премії за певний період роботи може буди ініційоване депутатською комісією.



Надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи встановлюється у розмірі 10 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років, яке погоджується з депутатською комісією.



У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни надбавка за високі досягнення у праці скасовується або розмір її зменшується.



Премія, матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань нараховується за погодженням постійної депутатської комісії.



Також Вадим Ямщиков хоче зменшити розмір премій і розраховувати їх не в від посадового окладу, а від середньомісячної зарплати.



Під час обговорення цього питання Сергій Каплін неодноразово пригадав зарплату голову Київської райради Сергія Синягівського.



3. «Про затвердження порядку використання службових легкових автомобілів виконавчого комітету Полтавської міської ради та встановлення норма витрат пального і мастильних матеріалів».



Рішення дає змогу:


використовувати легковий службовий автомобіль тільки для поїздок, пов’язаних зі службовою діяльністю посадових осіб міської ради та територіальної громади;
зменшити ліміти витрат палива для службових автомобілів у розмірі 250 літрів на місяць.
встановити ліміт пробігу службових автомобілів виконавчого комітету — 2000 кілометрів.
укладання договорів на оренду автомобілів для службової діяльності посадових осіб виконавчого комітету міської ради допускається лише за погодженням постійної депутатською комісію.

Знову депутат Сергій Каплін порадив користуватися чиновникам громадським транспортом, хоча й за рахунок бюджетних коштів, а не возити службовим транспортом «дітей та коханок». Олександр Удовіченко пожартував, що коханок потрібно у проекті рішення залишити.




Ігор Еренбург


Сергій Каплін




Після тривалих виступів та обговорень члени комісії одноголосно підтримали включити ці проекти рішень до порядку денного сесії міськради, яка відбудеться 19 лютого.



З приводу цих ініціатив хочеться додати, що представники нині опозиційних фракцій не ініціювали їх прийняття у період роботи «Без Мамая». Можливо, справа не в розмірах премій, а хто саме їх буде отримувати. Хоча, ми можемо у цьому помилятися.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка