Авторизация

Більшість водіїв електромобілів планують назавжди відмовитися від «паливних» машин

Більшість водіїв електромобілів планують назавжди відмовитися від «паливних» машин

Переважна більшість власників електромобілів навряд чи повернуться до автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння. За результатами опитування британського проекту Fully Charged Show, понад 93% водіїв електромобілів планують назавжди відмовитися від «паливних» машин, а 99% рекомендують перейти на електромобілі тим, хто ще цього не зробив.
Крім того, дослідження показало, що 92% респондентів вважають, що уряди роблять недостатньо для стимулювання продажів електричних автомобілів, а 95% вважають, що основні засоби масової інформації не зовсім точно відображають їхній досвід. В опитуванні взяли участь близько 9 000 власників і водіїв електромобілів з Великої Британії, Північної Америки, Австралії, ЄС та інших регіонів.


Дослідження підтверджує результати попередніх опитувань, проведених компаніями Zapmap і EVA England, які також показали сильну перевагу електрокарів порівняно з автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння.
Ден Цезар, генеральний директор Fully Charged Show, наголосив, що, незважаючи на економічні та політичні проблеми і дезінформацію, користувачі електромобілів у переважній більшості випадків вважають, що такі машини перевершують автомобілі з ДВЗ. Він зазначив, що зростаюча доступність недорогих нових і старих електрокарів забезпечує постійне зростання цього сегмента автотранспорту.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка