Авторизация

Lucid стверджує, що випередив Tesla у технології електромобілів

Lucid стверджує, що випередив Tesla у технології електромобілів

Лідерство Tesla на ринку електромобілів поступово витісняється новими стартапами і вже відомими автовиробниками, які почали виготовляти інноваційні акумуляторні машини. Одним з таких авторитетів є Lucid Motors.
Протистояння американських електромобілів Tesla та Lucid Air вийшло на новий рівень. Гендиректор Lucid Пітер Роулінсон в інтерв'ю Fox Business розказав про те, що Lucid «на кілька років випереджає» Tesla, коли мова заходить про електромобілі.

«Я думаю, що якщо ми поглянемо назад у час 10-15 років тому, Tesla була технологічним лідером. Думаю, що зараз Lucid перетягнув цю мантію на себе. Я вважаю, що ми на кілька років випереджаємо нашу основну технологію від Tesla», - заявив Пітер Роулінсон.

Нагадаємо, Роулінсон свого часу працював головним інженером Tesla Model S. Нині створена й поки єдина в продуктовій номенклатурі модель електромобіль Lucid Air Sapphire стрімко набирає популярність. Електромобіль потужністю понад 1200 кінських сил розганяється до 60 миль/год (96,5 км/год) лише за 1,89 секунди.

І хоча Tesla Model S Plaid наближається до цього, наразі немає іншого основного електромобіля, швидшого за Air Sapphire. Попит зростає. Lucid поставив 1967 автомобілів у першому кварталі 2024 року, що майже на 40 відсотків більше, ніж автомобілі, продані за той самий період торік.
Наразі Lucid Air пропонує найвищий запас ходу, подолавши позначку в 500 миль, тобто 804,6 км. Залежно від комплектації Air пропонує запас ходу від 660 до 830 кілометрів. При цьому Lucid Air повертає чотири милі на кВт.год, що є найкращим показником у галузі на сьогодні.
На підтвердження цього Роулінсон оголосив на Глобальній конференції автомобільної промисловості Deutsche Bank на початку червня цього року, що компанія досягла ефективності п'ять миль на кВт.год, що є важливою віхою, підтвердженою EPA.
Ймовірно, інноваційний приріст потенціалу та економії вже буде запроваджено в наступній моделі Lucid Gravity, яку укомплектують цією високоефективною батареєю.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка