Авторизация

Представлено новий Geely, який копіює Porsche Macan і Mercedes-Benz EQC

Представлено новий Geely, який копіює Porsche Macan і Mercedes-Benz EQC

Galaxy, незалежний бренд Geely, що спеціалізується на автомобілях на нових джерелах енергії, представляє новий електричний кросовер E5.
Раніше цього тижня було опубліковано тизерні зображення, а тепер було підтверджено, що автомобіль називатиметься Galaxy E5. Кросовер має публічно дебютувати на Пекінському автосалоні у квітні. Він пропонуватиметься за ціною від 21 000 до 28 000 доларів.


В Інтернеті сперечаються, наскільки сильно автомобіль копіює Porsche Macan і Mercedes-Benz EQC.
Особливістю Galaxy E5 є те, що це буде перший глобальний продукт бренду. Тому в розробці одночасно перебувають як ліворульна, так і праворульна версії для ринків різних країн. Це демонструє прагнення Geely Galaxy розширити свою присутність за межами Китаю і охопити ширшу міжнародну аудиторію.

Зовнішній дизайн Galaxy E5 аналогічний зовнішньому дизайну його спорідненої моделі Galaxy E8. Він оснащений характерною решіткою Light Cosmos Dynamic. Гострі фари та L-подібні денні ходові вогні надають автомобілю спортивного вигляду.
Приховані дверні ручки покращують аеродинамічну ефективність. Автомобіль отримав легкосплавні диски, суцільний задній ліхтар і спойлер. Подробиці про силову установку поки що не повідомляються.
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка