Авторизация

Представлено особливу версію Land Rover Defender

Представлено особливу версію Land Rover Defender

Канадська компанія INKAS, що спеціалізується на випуску броньованих автомобілів, презентувала модернізований розкішний позашляховик Land Rover Defender.


Візуально Defender не змінився та відрізнити його від стандартного неможливо. Він отримав 360-градусний захист від усіх видів зброї стандарту CEN 1063 BR6. Позашляховик може витримати підрив двох ручних гранат DM51 одночасно, а також обстріл зі штурмових гвинтівок калібру 7,62 мм.

Повідомляється, що броньовані панелі інтегровані в борти, дах та ходові частини автомобіля. Також є захист паливного бака та встановлені куленепробивні стекла. Так як вага машини збільшилася, то їй фахівці посилили критичні точки конструкції та ключові механічні елементи. Стандартні шини замінили на Run-Flat, на яких можна їздити навіть у разі проколу.


Салон броньованого Land Rover Defender розкішний та комфортний. У його оздоблені використана шкіра та алькантара, а в оснащення входять камери кругового огляду, система фільтрації повітря, сирена та система пожежогасіння.

У компанії наголосили, що приховану броню зробили спеціально. І це не про естетику, а про безпеку. Так як більшість замовників таких машин не хочуть бути помітними у загальному потоці. Розкривати вартість доробленого Defender в Inkas не стали, оскільки сума може змінюватись в залежності від запиту клієнта.
рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: {related-news}
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?