Сильні заметілі в південних областях: порушений автомобільний рух на трасах міжнародного значення.
Затиснув дверима, а потім наїхав: маршрутка в Павлограді тяжко травмувала пасажирку, перевізник не згоден із версією потерпілої.
Хода міжнародними партнерами: ФОПівці домагаються відміни для себе касових апаратів біля представництва ЄС та посольства США. Приватні будинки для літніх та хоспіси: про більшість із них держава навіть не знає. Кореспонденти "5 каналу" оцінили масштаб проблеми.
Юрій Вітренко знову не міністр енергетики, Верховна Рада відмовила попри розрахунок, що голосів вистачить.
Олексій Навальний буде під арештом у "Матроській тиші" до 15 лютого. Опозиціонери із Фонду Навального закликають до повторення всеросійських протестів на вихідних.
Підпишіться і натисніть ?, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/ Twitter ➡️https://twitter.com/5channel Ефір наживо ? https://www.5.ua/live Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua