Авторизация

Бойові дії в Нагірному Карабаху тривають



Конфлікт у Нагірному Карабасі та прилеглих до нього районах Азербайджану, які з початку 1990-х років контролювали підтримувані Єреваном етнічні вірменські сили, загострився наприкінці вересня. Азербайджан розпочав масштабний наступ із метою відновити контроль над приблизно 20% своєї міжнародно визнаної території. Про повну підтримку дій Баку заявила Туреччина.
На переговорах у Москві було досягнуто угоди про припинення вогню, однак обидві сторони заявляють про її порушення супротивником. Бої тривають. Сторони конфлікту в Нагірно-Карабаському регіоні звинувачують одна одну в ударах по цивільних об'єктах, що може бути розцінено як воєнні злочини.
Від часу поновлення бойових дій у Нагірному Карабасі сторони вже двічі досягали домовленостей про припинення вогню за посередництва Росії. Ще одна така угода була досягнута після окремих переговорів міністрів закордонних справ Вірменії та Азербайджану з держсекретарем США Майком Помпео, але всі ці домовленості порушувалися через лічені години після укладання їх.

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
http://facebook.com/RadioSvoboda.Org
http://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda

https://telegram.me/svoboda_radio
http://vk.com/radiosvobodaua
http://ok.ru/group/52030404493473

App Store https://goo.gl/6pPb4r
Google Play https://goo.gl/5QELhC

#RadioSvoboda #РадіоСвобода
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка