Українські дефлімпійці вибороли 29 медалей та друге місце в командному заліку на іграх у Самсуні

Українські дефлімпійці вибороли 29 медалей та друге місце в командному заліку на іграх у Самсуні. Сьогодні наші атлети з вадами слуху стали найкращими в спортивному орієнтуванні. А загалом на рахунку української збірної уже сім золотих нагород, вісім срібних та чотирнадцять - бронзових. В найближчих переслідувачів на десять медалей менше. Аби зміцнити свої позиції в турнірній таблиці, в нашої збірної є ще тиждень. Змагання закінчуються тридцятого липня. Випуск ТСН.19:30 за 23 липня 2017 року

RU - Украинские дефлимпийцы завоевали 29 медалей и второе место в командном зачете на играх в Самсуне. Сегодня наши атлеты с недостатками слуха стали лучшими в спортивном ориентировании. Всего же на счету украинской сборной уже семь золотых наград, восемь серебряных и четырнадцать - бронзовых. В ближайших преследователей на десять медалей меньше. Чтобы укрепить свои позиции в турнирной таблице, в нашей сборной есть еще неделя. Соревнования заканчиваются тридцатого июля. Выпуск ТСН.19:30 за 23 июля 2017 года