Українська паралімпійська збірна стала найкращою в світі з лижних перегонів та біатлону

Українська паралімпійська збірна стала найкращою в світі з лижних перегонів та біатлону. На кубку світу в Японії наша збірна взяла рекордну кількість нагород. Після тижня змагань спортсмени повернулись на Батьківщину. В міжнародному аеропорту Бориспіль їм аплодували. Спортсмени привезли 11 золотих, 9 срібних і 13 бронзових медалей. Українська паралімпійська збірна з лижних перегонів і біатлону - перша, друге місце у Французів, третє - у Німців. Випуск ТСН.19:30 за 24 березня 2017 року

RU - Украинская паралимпийская сборная стала лучшей в мире по лыжным гонкам и биатлону. На кубке мира в Японии наша сборная взяла рекордное количество наград. После недели соревнований спортсмены вернулись на родину. В международном аэропорту Борисполь им аплодировали. Спортсмены привезли 11 золотых, 9 серебряных и 13 бронзовых медалей. Украинская паралимпийская сборная по лыжным гонкам и биатлону - первая, второе место у французов, третье - у Немцев. Выпуск ТСН.19:30 за 24 марта 2017 года