
Чемпіон світу з футболу у складі збірної ФРН Дітер Херцог помер у віці 79 років, повідомляє офіційний сайт бундесліги. Раніше не стало легендарного футболіста та тренера Франца Беккенбауера.
На домашньому для німців ЧС-1974 півзахисник Херцог зіграв проти Югославії (2:0) та Швеції (4:2), завоювавши з командою Хельмута Шена титул і отримавши разом із партнерами зі збірної від Німецького футбольного союзу Срібний лавровий лист. При цьому футболіст примудрився стати чемпіоном світу, зігравши за бундестим лише 5 матчів.


На клубному рівні улюбленець публіки виступав за «Фортуну» (Дюссельдорф) та «Байєр», провівши загалом 394 поєдинки. При цьому в період з серпня 1970 по листопад 1974-го року Херцог зіграв вражаючі 158 матчів у лізі поспіль.
Серед незабутніх моментів його кар'єри — легендарна перемога над Баварією з рахунком 6:5 у червні 1975 року, коли Херцог забив вирішальний гол. Не менш пам'ятним було і його прощання з «Фортуною» 1976 року: оформивши хет-трик у своєму останньому матчі, він відіграв вирішальну роль у порятунку клубу від вильоту.
Після завершення кар'єри Дітер Херцог працював скаутом «Байєра».
Источник fakty.ua