Задавив м'яч та заробив пенальті: Ярмоленко став героєм матчу Ліги Європи

Український півзахисник Андрій Ярмоленко, який віддав зароблені за виступ на Євро-2020 гроші на благодійність, забезпечив переможний результат англійському «Вест Хему» у виїзному матчі групового етапу Ліги Європи проти віденського «Рапіда».

Наш співвітчизник вийшов на поле у стартовому складі, посівши позицію в центрі нападу, та в першому таймі взяв безпосередню участь у двох забитих м'ячах. Спочатку Андрій відгукнувся на подачу Влашича та головою відправив м'яча у ворота, відкривши рахунок у матчі, а вже в компенсований до першого тайму час заробив пенальті, який реалізував Нобл.

Зазначимо, що для Ярмоленка цей гол став першим у складі молотобійців з 23 січня нинішнього року, коли він забив у матчі Кубка Англії проти «Донкастера».

Ярмоленко в матчі з "Рапідом"

«Вест Хем», здобувши перемогу (2:0), набрав 13 очок після п'яти турів та достроково забезпечив собі перше місце в групі та вихід до плей-оф турніру.