Авторизация

Чи можливо подати на розлучення онлайн під час війни

 Війни ускладнила дуже багато різноманітних юридичних процедур, і розлучення є однією з них. Зараз багато сімей розділені існуючими кордонами, саме тому розірвання шлюбу може бути ускладнене тим, що дружина не хоче повертатися в Україну. Однак існують варіанти, які дозволяють розібратися з цим питанням через інтернет. Більше про розлучення через інтернет ви можете дізнатися тут: https://sbars.com.ua/rozluchennya-onlajn/.

Розлучення через суд

Розлучення через суд – це якраз більш ускладнений варіант, який не має дуже великий попит. В більшості випадків обидва члени подружжя мусять бути на судовому засіданні. Однак існують способи найняти для себе представника (сімейного адвоката), який допоможе підготувати всю необхідну документацію.

Але на цьому користь від такого юриста не закінчується. Він буде захищати ваші інтереси впродовж засідання, що буде надзвичайно корисно під час процедури розділення майна. До того сімейні адвокати часто використовуються для отримання опікунства або аліментів.

Розлучення через консульство або ДРАЦС

Звернення в ДРАЦС за місцем проживання одного з подружжя – це ще один варіант, який допоможе розірвати шлюб. При цьому ви зможете зробити це через інтернет.

В ДРАЦС може звернутися людина, яка проживає в межах України. Якщо ж розлучитися бажає громадянин, який наразі перебуває за кордоном, йому потрібно писати звернення в консульство.

Недоліком такого способу розлучення є той факт, що мусить бути отримана згода на розірвання шлюбу від обох членів подружжя. Якщо хтось проти, то доведеться звертатися в суд, а це накладає низку своїх обмежень.

Також справа ускладняється при:

  • наявності дітей;
  • суперечці стосовно аліментів;
  • суперечці стосовно комунікації між одним із подружжя (не опікуном) із дитиною.

Якщо хтось має певні заперечення по одному із вищезгаданих пунктів, то доведеться йти до суду.

Пакет документів необхідний для розлучення

Якщо ви хочете найняти сімейного адвоката, який буде захищати ваші інтереси через суд, то передчасно потрібно подбати про наявність такої основної документації:

  • копії паспортів членів подружжя;
  • копію свідоцтва про шлюб;
  • копії свідоцтва про народження дітей (звісно, якщо подружжя встигло їх завести);
  • копії РНОКПП обох членів подружжя.

Найчастіше розірвання шлюбу через суд відбувається впродовж кількох засідань, протягом яких суддя ознайомлюється з факторами, а також приймає відповідне рішення. Весь процес може затягнутися до 4 місяців, однак найчастіше займає набагато менше часу. Особливо, якщо попередньо звернутися до сімейного адвоката. Такий юрист не тільки прискорить процес, але й допоможе захистити всі ваші інтереси.

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?