Авторизация

«Велике будівництво»: Кирило Тимошенко оглянув ЦНАП у місті Новоиспеченна Каховка

Під час робочої поїздки до Херсонської області заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті Нова Каховка, побудованого в межах Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.У новій будівлі ЦНАПу працюють відділення Пенсійного фонду, безоплатної вторинної правової допомоги, Управління праці та соціального захисту населення, ДМС, Регіонального сервісного центру. Також громадяни можуть отримати тут консультації з онлайн-послуг та бізнесу, укласти договори й угоди щодо комунальних послуг тощо.У приміщенні Центру працюють відділення пошти та банку, коворкінг-зона, також тут здійснює прийом громадян голова територіальної громади.Говорячи про реалізацію програми «Велике будівництво» на Херсонщині, заступник керівника Офісу Президента зауважив, що в регіоні гостро стоїть питання ремонту доріг. За його словами, минулого року область відстала в оновленні мережі автошляхів через дії так званих тендерних тролів, які блокували проведення тендерів. Кирило Тимошенко запевнив, що цьогоріч активізовано роботу як щодо місцевих доріг, так і на автошляхах, що перебувають на балансі Укравтодору, зокрема на трасі М-14.
«Велике будівництво»: Кирило Тимошенко оглянув ЦНАП у місті Новоиспеченна Каховка
Кирило Тимошенко наголосив, що програма «Велике будівництво» з кожним роком розширюється завдяки новим проектам. Спочатку вона стосувалася будівництва шкіл, садочків, спортивних об’єктів і доріг, згодом було додано культурні об’єкти й аеропорти.

«На наступний рік у нас багато планів – це урбан-парки на прикладі Києва на ВДНГ. Його відвідував очільник Міжнародного олімпійського комітету, і він був дійсно вражений. Наступного року ми такі урбан-парки будемо робити в кожному обласному центрі, зокрема й у Херсоні. І це не просто якийсь спортивний об’єкт, це – центр, магніт для молоді, де також можна відпочивати», – зазначив він.Заступник керівника Офісу Глави держави нагадав, що програма «Велике будівництво» передбачає створення парків по всій Україні.«Кожна ОТГ за завданням Президента повинна мати парк у найближчі роки. Херсон також наступного року почне робити парк… У нас є план щодо льодової арени – ми робитимемо 19 льодових арен. І багатофункціональний комплекс – знаю, що в Херсоні його немає. Зараз триває проектування, і ми будемо виходити на роботи наступного року», – розповів він.«На наступний рік ще більше розширюється програма «Велике будівництво», і впевнений, що це буде видно і в Херсоні також», – резюмував Кирило Тимошенко.

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка