Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою політичної групи Європейської народної партії в Європейському Парламенті Манфредом Вебером. Були обговорені шляхи підтримки України з боку найвпливовішої європейської партії у реалізації реформ та відновленні територіальної цілісності.
Глава держави детально поінформував лідера ЄНП про загострення безпекової ситуації на Донбасі та продовження російської агресії проти України.
У свою чергу, Манфред Вебер підтвердив принципову та консолідовану позицію щодо збереження санкцій проти Росії до моменту відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи Крим.
Президент України прийняв запрошення взяти участь у найближчому розширеному Саміті Європейської народної партії.