Відповідаючи на питання, що якщо зараз боєць ООС першої лінії отримує 22 000 - 24 000 грн, то якою буде його зарплата через п'ять років, Апаршин сказав: "Я думаю, від тисячі євро і вище. Полковник - 2,5 тис євро".
"У Міноборони багато надлишкового майна... На якій підставі зараз в Міністерстві оборони 530 000 га землі, з них 270 (тисяч) не використовуються. Ви продовжуєте його утримувати? Все надлишкове майно - забери його, воно взагалі не потрібно. Ми складемо акти", - зазначив Апаршин.
Коментуючи заяву радника Зеленського, радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков нагадав йому, що "грошове утримання військовослужбовця виплачується з основного фонду бюджету". "А гроші від оренди/продажу майна надходять на спецфонд. Грошове утримання закладається виходячи з розміру бюджету МО, який затверджується Радою", - пояснив він.
У групі Інформаційний спротив підкреслили, що логіка, де взяти кошти для військових, "залишилася такою самою, як і часів військової служби Апаршина".
"Так у армії є багато чого. Той факт, що в 2014 році, з початком агресії РФ, "раптом" виявилося, що розпродано чи не всі боєготові ОВТ (озброєння і військова техніка), амуніція і спорядження, що армія починала захищати Україну на цивільних авто, а бронежилети-аптечки-польову форму (і ще багато-багато чого) їй постачали волонтери - для "військового експерта", який претендує на високу посаду в сфері оборони, порожній звук. Адже за п'ять років ЗСУ, нарешті, отримали нормальне постачання якщо не по всьому, то по самим критичним позиціям (до слова, в першу чергу за рахунок платників податків). Плюс іноземна військова допомога", - йдеться в повідомленні ІС.
В ІС порадили Апаршину дізнатися, як організовувалася в останні роки бойова підготовка у військових частинах, як "старих" так і "нових" (яскравий приклад - створено навчальний центр ССО).
24 квітня Апаршин озвучив позицію щодо автономії для тимчасово окупованих територій Донбасу, яку вимагає для них Кремль, а також торкнулися теми перекриття кордону з РФ на сході.