25 лютого у Семенівському НВК №1 ім.М.М.Хорунжого відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Володимира Олександровича Шульги - випускника цієї школи, учасника АТО, який загинув 12 лютого 2015 року поблизу Дебальцевого, захищаючи територіальну цілісність України.
На урочистій церемонії були присутні рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, громадські активісти, волонтери, земляки-учасники АТО, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, селищний голова Людмила Милашевич, депутати обласної ради Володимир Куцовол та Віталій Кабачок, районний військовий комісар Анатолій Шевела, жителі селища.
Селищний голова Людмила Милашевич, висловлюючи щирі співчуття сім’ї загиблого воїна, зазначила, що наразі найголовніше наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків та допомогти кожному, хто повертається з цієї жорстокої війни, сім’ям солдатів, їх рідним. "Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни. Він поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Сьогодні ми робимо перший крок для увіковічення ім'я цього хлопця. Не просто кажуть в народі: "Поки нас пам'ятають – ми живі". Володимир назавжди буде в нашій пам'яті, в наших серцях і душах" - зазначила вона.
Право відкрити меморіальну дошку було надано рідним та однокласникам Володимира. Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки, запалили свічі пам’яті. Настоятель Всіхсвятського храму отець Олексій освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душ загиблих героїв.
Народився Володимир Олександрович Шульга 15 серпня 1991 року у с.Веселий Поділ Семенівського району Полтавської області, був найменшою дитиною у багатодітній родині. На долю Володі випали складні випробування – у 13 років залишився без мами, тато після отриманої травми залишився інвалідом, разом із братом та сестричкою його виховувала бабуся. Та це не зламало хлопця – усі, хто його знав, відзначають його скромність, доброту, справедливість. Після закінчення школи навчався у Кременчуцькому училищі №7. У 2009 році Володимира призвали на службу до ЗСУ, по якій він уклав контракт і служив механіком-водієм 30 ОМБ. Після закінчення контракту короткий час перебував удома, і невдовзі знову повернувся до військової служби. З перших днів окупації Криму стояв на кордоні у Херсонській області. Із серпня 2014 року - боєць АТО. Брав участь у боях під Савур-Могилою, Іловайськом, Дебальцевим, пройшов пекельні бої. Загинув у палаючому танку 12 лютого 2015 року поблизу с. Логвинове Артемівського району Донецької області, прикриваючи відхід наших військ. Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Шульга Володимир Олександрович нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно). На честь світлої пам’яті про Володю відкрито меморіальні дошки на Стіні пам’яті Кременчуцького училища №7, у Веселоподільській ЗОШ І-ІІІ ст.