Авторизация

Вісті з Полтави - Команда науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки зі спортивного більярду вдруге визнана найкращою серед ЗВО України

Вісті з Полтави - Команда науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки зі спортивного більярду вдруге визнана найкращою серед ЗВО України

Команда науково-педагогічних працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» визнана кращою командою з більярдного спорту ЗВО України серед науково-педагогічних працівників у 2023 році. Ректор Володимир Онищенко і гравці команди отримали відзнаки Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

30 січня 2024 року команда науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки визнана кращою командою з більярдного спорту ЗВО України серед науково-педагогічних працівників у 2023 році.

З цієї нагоди до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» завітав Почесний професор університету, суддя міжнародної категорії зі спортивного більярду, кандидат педагогічних наук Олександр Безносюк з особливою місією – нагородив команду науково-педагогічних працівників Полтавської політехніки за перемогу у двох номінаціях: «Краща команда 2023 року» та «Краща команда у парних змаганнях 2023».

Від імені Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Асоціації більярдного спорту закладів вищої освіти України спортивний амбасадор був уповноваженим нагородити спортсменів, які досягли цього результату.

«Ми щиро дякуємо Олександру Олексійовичу за його внесок у формування Полтавської політехніки як осередку спортивного більярду національного рівня і розвиток факультету фізичної культури і спорту! Ви допомогли нам відкрити таланти і здібності серед наших викладачів, студентів, сконцентрувати на базі факультету фізичної культури і спорту найкращих спортсменів. Безмежна вдячність за таку конструктивну і результативну співпрацю!

Безумовно, на цьому ми не збираємося зупинятися, будемо далі нарощувати наш спортивний потенціал, але дякуючи ЗСУ трохи порадіємо спортивним результатам і досягненням – команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уже вдруге визнана найкращою командою року!

У спорті головне не отримати перемогу, а набагато складніше утримати перші позиції і для цього одного бажання мало, адже для цього потрібно мати матеріальну базу, вмотивованих найкращих спортсменів і потрібно мати такого ідейного натхненника як Олександр Олексійович Безносюк!

З гордістю приймаю Подяку Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України як ректор, який зробив все можливе для розвитку цього виду спорту у нашому університеті!

Слава спортсменам! Слава  Університету! Слава Україні!», – подякував ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

«Я дуже радий знову побувати у своєму рідному навчальному закладі і мені дуже приємно бачити весь колектив. Від імені нашої організації, від імені Асоціації більярдного спорту вищих навчальних закладів України, від імені комітету МОН я уповноважений нагородити спортсменів, які заслужили цю велику нагороду. Протягом минулого року у нас було більше 20 змагань і Полтавська політехніка вдруге стала кращою», Почесний професор Полтавської політехніки, суддя міжнародної категорії зі спортивного більярду, кандидат педагогічних наук, професор Олександр Безносюк привітав команду переможців та вручив нагороди.

Подяками Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України нагороджені:


Володимир Онищенко – ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор;
Ліна Рибалко – декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Лариса Оніщук – завідувачка кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Сергій Кропивницький;

Мкртіч Акопян;

Тетяна Йопа – старша викладачка кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
Андрій Скрильник – доцент кафедри економіки підприємства та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Дипломом Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України за вклад у розвиток більярдного спорту освітян нагороджена заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, багаторазова призерка Чемпіонатів світу, багаторазова переможниця міжнародних турнірів та Чемпіонатів України, викладачка кафедри фізичної культури і спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Анастасія Коваленко.

«Ми і далі будемо тримати цей стяг високо і гордо, тому що ми – команда зі спортивного більярду саме Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який займає високі позиції і в Україні, і в Європі. Дякуємо вам, Олександре Олексійовичу, дійсно, дякуючи Вам, ми змогли сформувати команду і продовжуємо розвивати цей вид спорту, беремо участь у всеукраїнських змаганнях, які ви організовуєте. Ми завжди розширюємо свої горизонти, відкриті і, я думаю, що у нас все буде виходити і надалі. Для нас це справді незабутній день», – прокоментувала пані декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехінка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко.

Нагадаємо, спортсмени політехніки стали чемпіонами України зі спортивного більярду, а університет очолив рейтинг ЗВО України.

Раніше викладачка та студенти політехніки стали призерами Чемпіонату Полтавської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи, студент Миргородського фахового коледжу імені Миколи Гоголя став золотим призером Кубку Соборності UPC 2024 з пауерліфтингу , на базі політехніки відбувся навчально-тренувальний збір юнацької збірної України з черліденгу,  викладачка та студент політехніки стали чемпіонами України зі спортивного більярду «Вільна піраміда», а команди політехніки перемогли на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного більярду «Вільна піраміда».

Медіацентр Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Опрос
Оцените работу движка