Авторизация

Вісті з Полтави - Перелік махин Полтавщини, у яких 11 травня роздаватимуть продуктові набори для переселенців

Вісті з Полтави - Перелік махин Полтавщини, у яких 11 травня роздаватимуть продуктові набори для переселенців

Завтра роздача продуктових наборів від держави відбудеться у п’яти громадах області


Обласна військова адміністрація продовжує організовувати видачу продуктових наборів для переселенців, які живуть у громадах Полтавщини.У середу, 11 травня, безкоштовно отримати пакунок зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Ланнівській, Мартинівській, Заводській, Лохвицькій, Градизькій територіальних громадах.Хто отримає: набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір — для однієї людини.Які документи потрібні: документ, що посвідчує особу; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.Де отримати. Адреси:


село Ланна, вул. Миру, 12 (Будинок культури);
село Мартинівка, вул. Б. Хмельницького, 5 (ЦНАП);
місто Заводське, вул. Матросова, 25/6 (гуртожиток ПТУ);
місто Лохвиця, вул. Перемоги, 2 (Лохвицький будинок культури);
селище Градизьк, вул. Київська, 51 (Градизька селищна рада).

Час роботи: 11 травня, 9:00-17:00. Отримати для сімʼї. Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.


Нагадаємо, 10 травня переселенці отримували продуктові набори у Диканській, Комишнянській, Сенчанській, Глобинській територіальних громадах.За словами начальника Дмитра Луніна, продуктові набори отримають переселенці в усіх 60 громадах області. Актуальна інформація про адреси видачі гуманітарної допомоги публікуватиметься в офіційному Telegram-каналі — @DMYTROLUNIN.Нагадаємо, у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях діють стаціонарні центри видачі гуманітарної допомоги. Починаючи з 21 квітня у них видали понад 50 тисяч продуктових наборів.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?