Авторизация

Вісті з Полтави - «Фарго Сістемс» презентувало дизайн транспортних карток системи е-квитка у Полтаві

Вісті з Полтави - «Фарго Сістемс» презентувало дизайн транспортних карток системи е-квитка у Полтаві

Дизайн персональної транспортної картки «Фарго Сістемс» від Mironenko design

Варіанти карток представлені у форматах соціальної і транспортної, яка, у свою чергу, поділяється на персоніфіковану і загальну


ТОВ «Фарго Сістемс» сьогодні представило дизайн карток, якими полтавці користуватимуться у якості одного з варіантів безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Полтави.Це соціальна картка для пільговиків, а також два варіанти транспортних карток — персоніфікованої і загальної карток.На картках указаний логотип Fargo, унікальний штрих-код користувача, контакти підтримки (сайт kartka.pl.ua поки не працює).

Якщо картка персоніфікована — на ній також вказуватиметься фото та ПІБ власника. Наразі, у якості прикладу зображені дані Миколи Гоголя та Івана Котляревського.Дизайн карток розробила полтавська студія Mironenko design.Зазначимо на тому, що представлений дизайн не є остаточним. В рамках реалізації всього проекту е-квитка поданий креатив ще коригуватиме громадськість.Нагадаємо, ТОВ «Фарго Сістемс» Максима Голдиша у серпні виграло конкурс з запровадження системи е-квитка у Полтаві. Відповідний договір з компанією було укладено у вересні. В кінці листопада розпочалося тестування роботи валідаторів у комунальному транспорті.


Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Ви часто занимаетесь сексом на першому побаченні?